Akademik czy coś więcej? Przyjmujemy chętnych na kolejny rok akademicki.
31.07.18

Dla wielu młodych mieszkańców Bursy Akademickiej w Przysieku koło Torunia zasadniczym kryterium jest atrakcyjna cena. Inni z kolei wskazują na fakt, że każdego dnia oprócz bezpiecznego miejsca, w którym mieszkają, uczą się, bawią i odpoczywają, otrzymują pełne wyżywienie. Atutem bez wątpienia jest obiekt mieszkalny - to XVIII-wieczny dworek położony w malowniczym parku, który sprzyja zarówno spacerom jak i nauce na świeżym powietrzu.

Studenci mieszkają w pokojach dwu- i trzyosobowych, w których możemy zakwaterować 50 osób. Młodzież ma do dyspozycji dwie sale konferencyjne, salę komputerową z dostępem do Internetu, siłownię, pralnię, dwa aneksy kuchenne z jadalnią oraz kaplicę.

Jeśli interesuje Cię dobro, poszukujesz taniego i bezpiecznego miejsca, jesteś otwarty na przygodę jaką jest życie i masz odrobinę odwagi aby podjąć ryzyko pójścia w nieznane – zapraszamy Cię do naszego domu.

Oto nasz adres:

Przysiek 75, Zławieś Wielka 87-134; tel. + 48 056 674 4401; strona internetowa: www.bursaakademicka.pl (tu można pobrać druk zgłoszenia); e-mail: torun@caritas.pl.                                                                      

wychowawca

                                                                                                 ks. Dawid Wasilewski


Wakacyjna wizyta
16.07.18

   Do przysieckiego ośrodka Caritas Diecezji Toruńskiej w dniach: 3-10 lipca z wizytą przyjechali goście z Litwy, Ukrainy i Stanów Zjednoczonych. Wypoczynek odbył się dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego. To nie była pierwsza wizyta tego typu. Podobnie jak w ubiegłych latach goście odwiedzili interesujące miejsca naszego regionu i nie tylko. Wspaniała pogoda i dobre humory dopisały uczestnikom, a integracja międzynarodowa wpłynęła na zacieśnienie przyjaźni.